O nas

A gdyby tak znów wybrać się w niezapomnianą podróż? Do najpiękniejszych zakątków świata, gdzie nie ma ograniczeń. Gdzie znów możesz być sobą w najlepszej wersji. Gdzie otaczać Cię będzie natura i piękno. In You Go… a dokładniej inUgo.

InUgo to nasze prywatne zaproszenie do świata, który nie ma granic. Niezależnie od pogody czy czasu. Nasza pasja do podróży i przywożenia oryginalnych rzeczy z całego świata, sprawiła, że te wszystkie piękne przedmioty, które przywoływały na myśl najlepsze wspomnienia, zgromadziliśmy w jednym miejscu. Dostępnym zawsze, gdy tylko tego chcesz.

Znajdziesz u nas wyłącznie oryginalne i unikatowe dodatki do wnętrz, które zostały wyprodukowane z miłości do piękna i designu przez lokalnych rzemieślników i małe manufaktury z całego świata. Dodatki z inUgo przywołają najpiękniejsze wspomnienia z Twoich podróży lub przypomną Ci o miejscach, które chcesz odwiedzić.

Cenimy przedmioty z duszą, rękodzieło i pasję, która zamknięta jest w każdym przedmiocie. Współpracujemy z rzemieślnikami i artystami z różnych krajów, którzy swoje produkty kierują do osób świadomych. Upewniamy się, że oni również kierują się takimi wartościami jak sprawiedliwy i uczciwy handel. Wierzymy, że nasze dodatki nie tylko czerpią z piękna i natury świata, ale również czynią ten świat lepszym.

Z miłości do polskich projektów znajdziesz też w inUgo wyselekcjonowane przedmioty wykonane przez lokalne firmy projektowe i małe polskie manufaktury.

Czekamy na Ciebie w inUgo.

Wiola Sawicka

Dane firmy:
Woodland Warsaw Wioletta Sawicka
ul. Dolna 21b/3
00-773 Warszawa
NIP: 5262487632
REGON: 387211777