Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy


W InUgo.pl masz 30 dni na odstąpienie od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszło się w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, prosimy o zastosowanie poniższych instrukcji:

 • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać nam informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 • Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz TUTAJ 
 • Wyślij go wraz ze zwracanym produktem oraz dowodem zakupu na adres: InUgo.pl ul. Dolna 21b/3, 00-773 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy.
 • Termin jest zachowany, jeżeli otrzymamy rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
 • Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 • Paczki zwrotne za pośrednictwem usług pocztowych, awizowanych nie będą podejmowane. Prosimy dokonywać zwrotów korzystając z usług przewoźników (DHL, DPD, UPS, InPost, GLS, Pocztex). 
 • Zwrotu możesz dokonać również za pośrednictwem strony www.szybkiezwroty.pl
 • Po otrzymaniu towaru, sprawdzeniu czy towar nie został uszkodzony oraz jest w stanie nienaruszonym, w ciągu 7 dni zwrócimy pieniądze na konto podane w formularzu zwrotu towaru.

„Darmowa dostawa” jest promocją, która obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakupu towarów i braku odstąpienia przez Klienta od umowy w okresie ustawowym. W przypadku odstąpienia Kupującego od umowy w okresie wynoszącym 30 dni, zwrot środków nastąpi z potrąceniem kwoty kosztów dostawy zakupionych towarów.

Ważne

 • Towar nie może nosić znaków użytkowania.
 • Jeśli powyższe warunki nie zostaną spełnione, towar nie zostanie przyjęty.
 • Koszty wysyłki zwrotu pokrywa Kupujący.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny +48510001111 lub mailowy contact@inugo.pl

Reklamacja dotycząca towarów


Kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia prawidłowości towaru zaraz po otrzymaniu przesyłki. Wszelkie nieprawidłowości związane z dostawą, zniszczeniem czy ubytkiem należy zgłosić sprzedawcy do 24h od chwili otrzymania zamówionego towaru. Zgłoszenia po upływie tego czasu nie będą rozpatrywane. Zgłoszenia proszę składać mailowo załączając zdjęcie zniszczonego towaru oraz opakowania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny +48 510 001 111 lub mailowy contact@inugo.pl